HABERARŞİVİ
 • 19

  TEMMUZ

  MANİSA’DA GOALBALL MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Manisa’da Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Goalball 3. Ligi Müsabakaları başladı.

 • 18

  TEMMUZ

  MANİSA'DA YAPILAN TENİS YAZ KUPASI TURNUVASI SONA ERDİ

  15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik" etkinlikleri haftası kapsamında Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Tenis Federasyonu ve Manisa Tenis Dağcılık Spor Kulübü işbirliğiyle Manisa'da 8-9-10 Yaş Tenis Yaz Kupası turnuvası yapıldı.

 • 15

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA BADMİNTON TURNUVASI YAPILDI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Badminton Federasyonu İl Temsilciliği tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında badminton turnuvası düzenlendi.

 • 15

  TEMMUZ

  KULAÇLAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN ATILDI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü "15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu'nda Yüzme İl Birinciliği turnuvası düzenlendi.

 • 15

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN BİLARDO TURNUVASI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında Bilardo Federasyonu İl Temsilciliği işbirliğiyle Bilardo Turnuvası düzenledi.

 • 14

  TEMMUZ

  PEDALLAR 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN ÇEVRİLDİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına Bisiklet turu düzenlendi.

 • 13

  TEMMUZ

  Dinamik Spor Bilgi Sistemi Spor Elemanı Modülü Eğitimleri Yapıldı.

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Genel Müdürlüğü’nün ortaklaşa geliştirdikleri; “Dinamik Spor Bilgi Sitemi" Spor Elemanı modülü kullanıcı eğitimleri tamamlandı.

 • 13

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA GÜREŞ MÜSABAKASI YAPILDI

  Manisa’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Haftası Anma Programı Spor Etkinlikleri kapsamında güreş müsabakaları yapıldı.

 • 12

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANISINA MASA TENİSİ TURNUVASI

  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilciliği"15 Temmuz Demokrasi Şehitleri” anısına masa tenisi turnuvası düzenledi.

 • 12

  TEMMUZ

  WUSHUCULAR 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANISINA GÖSTERİ DÜZENLENDİ

  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Wushu Federasyonu İl Temsilciliğince 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına Wushu gösterisi yapıldı.

 • 11

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANISINA ESKRİM TURNUVASI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Eskrim Federasyonu Manisa İl Temsilciliği katkılarıyla 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anısına eskirim turnuvası düzenlendi.

 • 11

  TEMMUZ

  YAZ SPOR OKULLARI'NA YOĞUN İLGİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından İl Spor Merkezleri kapsamında devam eden yaz spor okulları yoğun ilgi görüyor.

 • 10

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SPOR ETKİNLİKLERİ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SPOR ETKİNLİKLERİ

 • 8

  TEMMUZ

  OLİMPİYAT MEŞALESİ SAMSUN’DA YANDI

  3 Temmuz’da Lozan’dan teslim alınan 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları meşalesi, Batı Park’ta Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın katılımıyla düzenlenen görkemli törende Samsunlularla buluştu. Törene Olimpiyat elçileri Taha Akgül, Mustafa Dağıstanlı, Şahika Ercümen, Gökhan Gönül, Sabri Sarıoğlu ve Ece Vahapoğlu da katıldı.

 • 6

  TEMMUZ

  AVRUPA ŞAMPİYONLARI ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

  Geçtiğimiz hafta düzenlenen Ümitler Judo Avrupa Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Mert Şişmanlar ile Avrupa Gençler Grekoromen Güreş Şampiyonasında Avrupa Şampiyonu olan Kerem Kamal Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün öncülüğünde Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli'yi ziyaret ederek hedeflerinin dünya ve olimpiyat şampiyonlukları olduğunu söyledi.