HABERARŞİVİ
 • 14

  AĞUSTOS

  GENÇLİK MERKEZİ GENÇLERİN GÖZDESİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren 8 gençlik merkezinde yaz programları dolu dolu devam ediyor.

 • 10

  AĞUSTOS

  GÖRDES'TE CAMİLER ARASI FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

  Manisa'nın Gördes ilçesinde, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Camiler Arası Futbol Turnuvası tamamlandı.

 • 6

  AĞUSTOS

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK, TÜRKİYE 3.SÜ OLAN BOKSÖRÜ ÖDÜLLENDİRDİ

  Türkiye Boks Federasyonu tarafından 16- 22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Kahramanmaraş'ta düzenlenen Yıldızlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda, birbirinden zorlu rakiplerini eleyen Ümit Turan, 80 Kilogramda Türkiye 3.sü oldu.

 • 1

  AĞUSTOS

  YETENEK TARAMASINDA İKİNCİ ETAP BAŞLADI

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesinin ikinci etap çalışmaları Manisa’da başladı.

 • 24

  TEMMUZ

  MANİSA'DA "KANALDA YÜZME HAVUZDA YÜZ" PROJESİ

  Manisa’da ekonomik açıdan havuzda yüzme eğitimi alma imkanı olmayan, bu nedenle de bulundukları bölgelerde yüzmek için su kanallarını kullanan çocuklara güvenli ve sağlıklı şartlarda yüzme imkanı sağlamak amacıyla “Kanalda Yüzme Havuzda Yüz” Projesi hayata geçti.

 • 21

  TEMMUZ

  GÜNDE 500 KİŞİYE YÜZME EĞİTİMİ VERİLİYOR

  Manisa Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan yüzme kursları katılımı yoğun bir şekilde devam ediyor.

 • 20

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK'TEN GÖRME ENGELLİ JUDO MİLLİ TAKIMI’NA MORAL ZİYARETİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Portekiz'de düzenlenecek Görme Engelliler Dünya Judo Şampiyonası hazırlıklarını Manisa'da sürdüren Görme Engelli Judo Milli Takımı'nın kampına moral ziyaretinde bulundu.

 • 20

  TEMMUZ

  SPORTİF YETENEK TARAMASI DUYURU

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında yapılan taramalarda tespit edilen öğrencilerin listesi ekte sunulmuştur.

 • 16

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA TEKVANDO TURNUVASI

  Manisa Valiliği ile Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Demokrasi Şehitleri anısına Taekwondo Turnuvası düzenlendi.

 • 16

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ SUALTI RAGBİSİ' ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) ‘Sualtı Ragbisi Büyükler 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Kupası’ müsabakaları sona erdi. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen ‘Sualtı Ragbisi Büyükler 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Kupası'nda bayanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesi takımı, erkeklerde ise Kocaeli Deniz Yıldızları takımları şampiyon oldu.

 • 12

  TEMMUZ

  KIRKAĞAÇ GENÇLİK KAMPI GENÇLERİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin yoğun eğitim-öğretim yılı sonrası yorgunluklarını atmaları, farklı illerden bir araya gelerek ’Bir Kardeşlik İklimi’

 • 12

  TEMMUZ

  WUSHU VE KUR'AN KURSUNA KATILAN SPORCU KAHVALTIDA BULUŞTU

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yaz spor okulları kursları düzenlendi. Kurslara katılan örgenciler ile bir araya gelen Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan ve Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, sporcular ile kahvaltıda sohbet etti.

 • 12

  TEMMUZ

  MİNİKLERDEN CİMNASTİK KURSUNA YOĞUN İLGİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında miniklerin en çok ilgi gösterdiği spor dallarından biri de Cimnastik oldu.

 • 12

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANISINA ESKRİM TURNUVASI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına eskrim turnuvası düzenlendi.

 • 12

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK'TEN CİMNASTİKÇİLERE ZİYARET

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan cimnastikçileri ziyaret etti.