HABERARŞİVİ
 • 24

  MAYIS

  ŞAMPİYONLUK KUPASINI GETİRDİLER

  2017-2018 Sezonu Futbol Süper Amatör Ligi Şampiyonu olan,bölgesel(Bal) ligine yükselen Urganlı Spor Şampiyonluk Kupasını Müdürlüğümüze getirdi.

 • 24

  MAYIS

  BADMİNTON YILDIZLAR GRUP TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

  Badminton Yıldızlar Grup Türkiye birinciliği müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salon'unda başladı.

 • 21

  MAYIS

  19 MAYIS ATATÜRK'ü ANMA,GENÇLİK ve BAYRAMI DÜZENLENEN ETKİNLİKLERLE COŞKUYLA KUTLANDI

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Atatürk Spor Salonunda düzenlenen etkinliklerle coşkuyla kutlandı.

 • 21

  MAYIS

  ORYANTİRİNG BAŞKANI Hacer AKYÜZ’DEN İL MÜDÜRÜMÜZ Yunus ÖZTÜRK'Ü ZİYARET

  Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz ve federasyon yetkilileri Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk’ü makamında ziyaret etti.

 • 18

  MAYIS

  YETENEK TARAMALARIYLA GELECEĞİN SPORCULARI BELİRLENECEK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında hayata geçirilen ‘Türkiye sportif yetenek taraması ve spora yönlendirme’ projesi Manisa’da da başladı.

 • 15

  MAYIS

  GENÇ SPORCULARDAN FİLİSTİN DUYARLILIĞI

  Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından bu yıl 36'ncısı düzenlenen yürüyüşte, ABD'nin büyükelçiliğini Kudüs'e taşıması ve bu durumu protesto eden Filistinlilerin İsrail askerleri tarafından katledilmesi, Türkiye ve Filistin bayrakları taşınarak, sessizce protesto edildi.

 • 14

  MAYIS

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası,Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün organizasyonunda dolu dolu bir programla kutlanacak.

 • 14

  MAYIS

  Sporun Önemi ve Sporcu Sağlığı Hakkında Bilgilendiler

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ’Sporcu Sağlığı Eğitimi’ Projesi çerçevesinde, antrenörler ile sporculara yönelik gerçekleştirilen eğitim semineri Manisa’da da verildi.

 • 3

  MAYIS

  7’DEN 77’YE KOŞABİLİYORKEN KOŞ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın ile Spor Genel Müdürlüğümüzün ülke genelinde başlattığı sağlık projesi olan ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi etkinlikleri kapsamında Manisa’da düzenlenen top sektirme ve bilek güreşi yarışları renkli görüntülere sahne oldu.

 • 30

  NİSAN

  GENÇLİK SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TESİSLER DAİRE BAŞKANIMIZDAN ZİYARET

  Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Daire Başkanımız Sayın Bayram ÖCAL kurumumuza ziyarette bulundular.

 • 25

  NİSAN

  MANİSA 57.ALAY İÇİN YÜRÜDÜ

  Gençlik ve Spor Bakanlığımızın 81 ilde eş zamanlı olarak gerçekleştirdiği "57. Alay Çanakkale Vefa Yürüyüşü" Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz Gençlik Merkezleri koordinesinde vatandaşlarımız ile Sporcularımızın katılımıyla gerçekleşti.

 • 20

  NİSAN

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 57. ALAYA VEFA YÜRÜYÜŞÜ

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 57. ALAYA VEFA YÜRÜYÜŞÜ Çanakkale Zaferi'nde destanlaşan ve tarihe sığmayan kahramanlıklarıyla anılan 57. Piyade Alayı Şehitleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 25 Nisan'da düzenleyeceği “57. Alaya Vefa Yürüyüşü” ile anılacak.

 • 18

  NİSAN

  Manisa Gençlik Merkezleri İstişare Toplantısı Yapıldı

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyette bulunan Gençlik Merkezleri İstişare Toplantısı Vali Mustafa Hakan Güvençer başkanlığında yapıldı. Şehzadeler Kaymakamlığı Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Vali Güvençer’in yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah Etil, Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Yunusemre Kaymakamı Ahmet Erdoğdu, Celal Bayar Üniversitesi Rektör Yardımcısı Birol Kovancılar, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, İl Emniyet Müdürü Fevzi Bilgiç, İl Müftüsü Sinan Cihan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, ilgili daire müdürleri ile Gençlik Merkezi Liderleri katıldı.

 • 18

  NİSAN

  Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Yönetmeliği Belgeleri Teslim edildi

  Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri Yönetmeliği kapsamında yapılan nitelikli ve etkin denetimler sonucunda yönetmelikte belirtilen şartları taşıyan Spor Tesislerine Çalışma İzin Belgeleri İl Müdürümüz Sayın Yunus ÖZTÜRK tarafından takdim edildi.

 • 12

  NİSAN

  MANİSA'da PARKLARDA UZMAN ANTRENÖR DÖNEMİ

  Vatandaşların bilinçli ve uygulamalı bir şekilde spor yapabilmeleri için çalışan Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz, konuyla ilgili 60'a yakın antrenörü görevlendirdi.