HABERARŞİVİ
 • 23

  MART

  MURAT KEKİLLİ KULA'YI COŞTURDU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kula'da düzenlediği etkinlikler kapsamında sahne alan Anadolu Rock Müziği'nin başarılı sanatçılarından Murat Kekilli, Kulalı gençlere ve ailelerine unutulmaz bir konser verdi.

 • 23

  MART

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI SİNAN AKSU'DAN KULA'YA ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Sinan Aksu, Kula'yı ziyaret etti.

 • 22

  MART

  SPOR PANAYIRI’NA ÇOCUKLAR VE VELİLERDEN TAM NOT

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Kula ilçesinde organize ettiği Spor Panayırı, binlerce çocuğun katılımıyla gerçekleştirildi. Kula Kent Meydanı’nda yapılan ve iki gün süren panayır, 7’den 77’ye herkesi memnun etti.

 • 21

  MART

  FUTSALDA YARI FİNAL HEYECANI MANİSA’DA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Genç Kız-Erkek Futsal Yarı Final Müsabakaları Manisa’da yapılıyor.

 • 21

  MART

  ÖĞRENCİLERDEN “DOWN SENDROMU GÜNÜ“NDE ANLAMLI ETKİNLİK

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Muradiye Kız Yurdu, “21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü” kapsamında anlamlı bir etkinlik düzenledi.

 • 20

  MART

  GENÇLİK VE SPOR BAKAN YARDIMCISI İHSAN SELİM BAYDAŞ SPOR PANAYIRI'NDA

  Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kula'da düzenlediği Spor Panayırı'na katıldı. Panayırda gençlerle bire bir ilgilenen Baydaş, yapılan gösterileri izledi. Baydaş daha sonra gençlere spor malzemesi hediye etti.

 • 19

  MART

  GENÇLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZ EMRE TOPOĞLU MANİSA'DA

  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Emre Topoğlu, bir dizi program çerçevesinde Manisa'ya geldi. Topoğlu, Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Yunus Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

 • 19

  MART

  GENÇLER 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİNİ ANDI

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Bedesten Salonu'nda 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Anlama Günü düzenledi. Diyanet Gençlik Koordinatörlüğü ile ortaklaşa yapılan anma programına Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Emre Topoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, şube müdürleri, gençlik merkezleri müdürleri, yurt müdürleri ve gençler katıldı.

 • 19

  MART

  SPOR PANAYIRI YOĞUN İLGİYLE BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Kula'da organize ettiği Spor Panayırı başladı. Kula Şehit Ömer Halisdemir Yunusemre Kent Meydanı'nda başlayan panayıra çocuk ve gençlerin ilgisi büyük oldu.

 • 15

  MART

  ESKRİMDE DERECELER BELİRLENDİ

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okul Sporları Küçükler-Yıldızlar-Gençler Eskrim İl Birinciliği, Gediz Eskrim Salonu’ndan gerçekleştirildi.

 • 14

  MART

  BADMİNTONDA HEYECAN BAŞLADI

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Badminton Yıldız Kız-Erkek İl Birinciliği, Çok Amaçlı Spor Salonu’nda başladı.

 • 14

  MART

  DİKSİYON VE İŞARET DİLİ EĞİTİMİ’Nİ BAŞARIYLA TAMAMLADILAR

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Muradiye Yurdu’nda kalan öğrencilere ‘diksiyon ve işaret dili eğitimi’ verildi.

 • 13

  MART

  YILDIZLAR FUTSALDA HEYECAN SONA ERDİ

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Okul Sporları Yıldız Kız Erkek Futsal İl Birinciliği, 102 okuldan 1216 sporcunun katılımıyla Atatürk Olimpik Spor Kompleksi Salonu’nda gerçekleştirildi.

 • 13

  MART

  KEREM KAMAL’DAN VEFA ÖRNEĞİ

  Dünya ve Avrupa Şampiyonu milli güreşçi Kerem Kamal, mezun olduğu Avni Gemicioğlu Ortaokulu’nu ziyaret etti. Vefa örneği sergileyen şampiyon güreşçi, öğrencilerin sevgi seli ile karşılaştı.

 • 12

  MART

  AVRUPA ŞAMPİYONU KEREM KAMAL’A GÖRKEMLİ KARŞILAMA

  Sırbistan’da düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Grekoromen 60 kiloda şampiyon olarak Türk bayrağımızı göndere çektiren Kerem Kamal, güreşe ilk adımını attığı Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde görkemli bir şekilde karşılandı.