MANİSA’DA YAPILAN KIRAN KIRANA GEÇEN OKUL SPORLARI MASA TENİSİ GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 2019-2020 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi Grup Müsabakaları yapılan final maçlarıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  MANİSA’DA 12 İLİN KATILIMIYLA YAPILAN 'MASA TENİSİ' GRUP MÜSABAKALARININ STARTI VERİLDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılı Okul Sporları Gençler Kız-Erkek Masa Tenisi Grup Müsabakaları, Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen açılış seremonisi ile başladı.

  Haberi Oku

  ESKRİM'DE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2019-2020 Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Küçükler,Yıldızlar ve Gençler Eskrim İl Birinciliği yapıldı.

  Haberi Oku

  YILDIZ JUDOCULAR BİRİNCİLİĞİ İÇİN MİNDERE ÇIKTI

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Yıldızlar Kız ve Erkek Judo İl birinciliği müsabakaları gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  GENÇLER 'DART'LARI İL BİRİNCİLİĞİ İÇİN ATTI

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2019-2020 sezonu Okullar Arası Gençler Kız ve Erkek Dart İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Yıldız Erkekler A Kategorisi Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Muradiye Spor Salonu ve Salihli ilçe Spor Salonu’nda oynanan final maçlarıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  MANİSA’DA DÜZENLENEN ANADOLU YILDIZLAR LİGİ (ANALİG) BADMİNTON EGE GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Badminton Ege Grup Müsabakalarının Manisa ayağı sona erdi.

  Haberi Oku

  MANİSA'NIN YILDIZLARI ÇEYREK FİNALDE

  Manisa Kız ve Erkek Hentbol İl Karması, Anadolu Yıldızlar Ligi Hentbol Ege Grup Müsabakaları sonucunda çeyrek finale çıktı.

  Haberi Oku

  BADMİNTON HEYECANI MANİSA'DA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığınca düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Kız ve Erkek Badminton Ege Grup Müsabakaları Manisa’da başladı.

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇ ERKEKLER FUTBOLDA SPOR LİSESİ ŞAMPİYON

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Genç Erkekler Futbol İl Birinciliği Müsabakaları, 8 Eylül Futbol Sahası"nda Manisa Spor Lisesi ile Akhisar Kayhan Ergun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında oynan final maçıyla sona erdi.

  Haberi Oku

  MANİSA'DA SPOR TESİSLERİ 724 AÇIK OLACAK

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 81 ilde vatandaşların spora erişimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen uygulama ile Manisa'daki spor tesisleri ve gençlik merkezlerinde 7 gün 24 saat esasına göre ücretsiz hizmet verilecek.

  Haberi Oku

  GENÇ KIZLAR FUTSALDA HEYECAN SONA ERDİ

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları Genç Kızlar Futsal İl Birinciliği Müsabakaları Çok Amaçlı Spor Salonu'nda gerçekleştirildi.

  Haberi Oku

  ÖĞRENCİLERİN VOLEYBOL COŞKUSU

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları heyecanı Manisa'da tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  POTADA B GENÇLERDE ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Genç Erkekler Basketbol B Grubu müsabakaları tamamlandı.

  Haberi Oku

  21-27 ARALIK 2019 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE YAPILACAK SPOR FAALİYETLERİ

  21-27 ARALIK 2019 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE YAPILACAK SPOR FAALİYETLERİ

  Haberi Oku

  OKUL SPORLARI GENÇLER FUTBOL İL BİRİNCİLİĞİ BAŞLADI

  Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün organize ettiği Okul Sporları Gençler Futbol İl Birinciliği’nde heyecan başladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER