HABERARŞİVİ
 • 20

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK'TEN GÖRME ENGELLİ JUDO MİLLİ TAKIMI’NA MORAL ZİYARETİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Portekiz'de düzenlenecek Görme Engelliler Dünya Judo Şampiyonası hazırlıklarını Manisa'da sürdüren Görme Engelli Judo Milli Takımı'nın kampına moral ziyaretinde bulundu.

 • 20

  TEMMUZ

  SPORTİF YETENEK TARAMASI DUYURU

  Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Projesi kapsamında yapılan taramalarda tespit edilen öğrencilerin listesi ekte sunulmuştur.

 • 16

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANISINA TEKVANDO TURNUVASI

  Manisa Valiliği ile Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Demokrasi Şehitleri anısına Taekwondo Turnuvası düzenlendi.

 • 16

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ SUALTI RAGBİSİ' ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

  Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) ‘Sualtı Ragbisi Büyükler 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Kupası’ müsabakaları sona erdi. Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Atatürk Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen ‘Sualtı Ragbisi Büyükler 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Kupası'nda bayanlarda İzmir Büyükşehir Belediyesi takımı, erkeklerde ise Kocaeli Deniz Yıldızları takımları şampiyon oldu.

 • 12

  TEMMUZ

  KIRKAĞAÇ GENÇLİK KAMPI GENÇLERİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin yoğun eğitim-öğretim yılı sonrası yorgunluklarını atmaları, farklı illerden bir araya gelerek ’Bir Kardeşlik İklimi’

 • 12

  TEMMUZ

  WUSHU VE KUR'AN KURSUNA KATILAN SPORCU KAHVALTIDA BULUŞTU

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yaz spor okulları kursları düzenlendi. Kurslara katılan örgenciler ile bir araya gelen Manisa İl Müftüsü Sinan Cihan ve Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, sporcular ile kahvaltıda sohbet etti.

 • 12

  TEMMUZ

  MİNİKLERDEN CİMNASTİK KURSUNA YOĞUN İLGİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında miniklerin en çok ilgi gösterdiği spor dallarından biri de Cimnastik oldu.

 • 12

  TEMMUZ

  15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ ANISINA ESKRİM TURNUVASI

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz demokrasi şehitleri anısına eskrim turnuvası düzenlendi.

 • 12

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK'TEN CİMNASTİKÇİLERE ZİYARET

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Türkiye Şampiyonası’na hazırlanan cimnastikçileri ziyaret etti.

 • 9

  TEMMUZ

  ATA SPORU OKÇULUĞA YOĞUN İLGİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde “İl Spor Merkezleri” kapsamında açılan okçuluk kursuna ilgi artıyor.

 • 9

  TEMMUZ

  İL MÜDÜRÜ ÖZTÜRK YAZ SPOR OKULLARINI ZİYARET ETTİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk, Şube Müdürleriyle birlikte, İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları kapsamında açılan kursları ziyaret ederek çocuklar, gençler ve aileleriyle bir araya gelerek, bol bol sohbet etti. Onların istek ve taleplerini dinledi, antrenörlerden de çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 • 5

  TEMMUZ

  HEM KUR’AN ÖĞRENİYOR HEM SPOR YAPIYORLAR

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okulları uygulamasına katılan çocuk ve gençler, sportif faaliyetlerinin yanı sıra Kur'ani Kerim ve dini bilgiler öğreniyor.

 • 5

  TEMMUZ

  ÜCRETSİZ VOLEYBOL KURSUNA YOĞUN İLGİ

  Sporun her alanında başarı hedefleyen Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, "İl Spor Merkezleri Yaz Spor Okulları" projesi kapsamında açtığı voleybol kursuna gençler yoğun yoğun ilgi gösteriyor.

 • 5

  TEMMUZ

  BASKETBOLDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

  2017-2018 Erdoğan Poyracıklı kızlar ve erkekler basketbol yerel ligi ödül töreni Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

 • 1

  TEMMUZ

  MANİSALI GÜREŞÇİLER MADALYALARLA DÖNDÜ

  Türkiye Güreş Federasyonu faaliyet programında yer alan 11-13 yaş arası Minikler Greko-Romen güreş grup müsabakalarında Manisalı güreşçiler 4 madalya ile döndü.