HABERARŞİVİ
 • 13

  MART

  OKÇULUK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI YAPILDI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okçuluk İl Birinciliği müsabakaları minikler ve yıldızlar, bayan-erkek kategorilerinde yapıldı.

 • 9

  MART

  OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullar arası Yıldız Kızlar Voleybol İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi.

 • 9

  MART

  BİLDİRİN BİRLİKTE ÇÖZELİM

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini daha hızlı alabilmek ve zamanında çözüme kavuşturmak için WhatsApp uygulamasından “Bildirin Birlikte Çözelim” hattını devre soktu.

 • 8

  MART

  MANİSA İŞİTME ENGELLİLER VE DİLSİZLER HENTBOL TAKIMI 1. LİG'E YÜKSELDİ

  Manisa İşitme Engelliler ve Dilsizler Hentbol Takımı, Eskişehir’de düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler ve Dilsizler müsabakalarında grup birincisi olarak, Türkiye İşitme Engelliler Hentbol 1.Ligi’ne yükselme başarısı gösterdi.

 • 8

  MART

  MANİSA'DA GENÇLER ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Kültür ve Sanat Yarışmaları adı altında düzenlenen Gençler Arası Bilgi yarışması Manisa İl Birinciliği yapıldı.

 • 8

  MART

  İL MÜDÜRÜMÜZ YUNUS ÖZTÜRK MANİSA VALİMİZ MUSTAFA HAKAN GÜVENÇER'E BRİFİNG VERDİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde düzenlenen toplantıda konuşan Vali Güvençer, gençlik hizmetleri ve sporun ayrı ayrı önemli olduğunu, ikisinin de aynı ölçüde önemsenerek üzerinde çalışılması gerektiğine dikkat çekti.

 • 6

  MART

  MANİSALI SPORCULAR TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

  Türkiye Cimnastik Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve Mersin’de gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Türkiye Şampiyonasında 12-14 yaşlar, 15-17 yaşlar ve 18+ yaş sporcularının katıldığı müsabakalarda sporcular kıyasıya yarıştı. Şampiyon olan sporcular aynı zamanda haziran ayında Portekiz’de yapılacak olan Aerobik Cimnastik Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanırken illerin yarıştığı şampiyona sonucunda Manisa Şampiyonaya adeta damgasını vurdu.

 • 2

  MART

  OKUL SPORLARI GENÇLER FUTBOL GRUP MÜSABAKALARI MANİSA'DA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığı, tarafından düzenlenen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okular arası genç kız ve genç erkek futbol gurup müsabakaları Manisa’da başladı.

 • 1

  MART

  OKULLAR ARASI AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası Aerobik Cimnastik İl Birinciliği’ sona erdi.

 • 27

  ŞUBAT

  YILDIZ ERKEKLER VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası yıldız erkekler Voleybol İl Birinciliği tamamlandı.

 • 27

  ŞUBAT

  JUDO GRUP MÜSABAKALARINDA MANİSA RÜZGARI ESTİ

  24-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Uşak'ta yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Judo Ege Bölge Grup Müsabakaları’nda Manisa rüzgarı esti.

 • 23

  ŞUBAT

  OKULLAR GELENEKSEL SOKAK OYUNLARIYLA ŞENLENİYOR

  Gençlik Hizmetleri ve Spor Manisa İl Müdürlüğü, Şehzadeler Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün işbirliğiyle 'Okullar geleneksel çocuk oyunlarıyla şenleniyor' projesi hayata geçti.

 • 21

  ŞUBAT

  OKULLAR ARASI YILDIZLAR GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan okullar arası yıldızlar Grekoromen ve Serbest Güreş İl Birinciliği müsabakaları tamamlandı.

 • 19

  ŞUBAT

  MANİSA'DA YILDIZLAR MASA TENİSİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI BAŞLADI

  Çok Amaçlı Spor Salonu'nda başlayan ve üç gün sürecek olan müsabakalara 15 kız, 21 erkek olmak üzere 110 sporcunun katılımıyla başladı.

 • 17

  ŞUBAT

  ATICILAR HEDEFİ VURMAK İÇİN YARIŞTILAR

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan, Okullar arası Atıcılık Havalı Silahlar İl birinciliği yarışmaları final atışlarıyla sona erdi.