İL MÜDÜRÜMÜZ YUNUS ÖZTÜRK GÖREVE BAŞLADI

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Yunus Öztürk göreve başladı.

6 EYLÜL 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Yunus Öztürk göreve başladı. Manisa İl Müdürlüğüne ataması yapılan Yunus Öztürk, Manisa'nın gençliğine, sporuna ve halkına hizmet edecek olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadığını söyledi. Manisa'da sporu geliştirmek, daha ileriye taşımak, vatandaşlara, gençliğine faydalı olmak ve hizmet etmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını kaydetti.   Öztürk, spor tesislerini ve gençlik merkezlerini gezerek incelemelerde bulundu. Spor tesisleri ziyaretinde sporcularla bir araya gelen Öztürk, sohbet ettiği sporculara başarılar diledi.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk 1980 Manisa'da doğdu. İlk Orta ve Lise öğrenimini Manisa'da tamamladı. 2001 Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü Lisans Eğitimi Bölümünden mezun.
1989-2001 yılları arasında Güreş branşında lisanslı sporculuk. Gurup ve Türkiye Şampiyonalarda çeşitli dereceler.